Μετάβαση στο περιεχόμενο

+700.000 ευχαριστημένοι πελάτες

Αλλαγές εντός 101 ημερών

Γρήγορη παράδοση

Heavy Boxfit Tee - Λαδί
Heavy Boxfit Tee - Λαδί
Heavy Boxfit Tee - Λαδί
Heavy Boxfit Tee - Λαδί
Heavy Boxfit Tee - Λαδί
Heavy Boxfit Tee - Λαδί
Heavy Boxfit Tee - Λαδί

Heavy Boxfit Tee

Λαδί

13,00 €
Κανονική τιμή: 40,00 €
Εξοικονόμησε 68%
Επίλεξε μέγεθος

Παράδοση · Σε απόθεμα

Παράδοση σε 1–3 εργάσιμες

Σχετικά με το Heavy Boxfit Tee σε λαδί

Το Heavy Boxfit Tee σε λαδί είναι ένα T-shirt της TEESHOPPEN, σχεδιασμένο για την καθημερινότητα και για layering όλο τον χρόνο. Είναι φτιαγμένο από 100 % βαμβάκι (240 g/m²) και συνδυάζει σκανδιναβικό μινιμαλιστικό σχέδιο με πρακτικότητα για την καθημερινότητα. Η μοντέρνα boxy εφαρμογή δίνει στιλ και ελευθερία κινήσεων, το κλασικό λαδί χρώμα ταιριάζει όμορφα με όσα έχεις ήδη και οι ενισχυμένες ραφές το κάνουν να αντέχει στην καθημερινή χρήση. Η χαρακτηριστική boxy γραμμή είναι βασικό στοιχείο κάθε σύγχρονης ανδρικής γκαρνταρόμπας. Η TEESHOPPEN είναι δανέζικη εταιρεία μόδας, ιδρύθηκε το 2015 με έδρα το Aalborg και η αποστολή μας είναι να κάνουμε το διαχρονικό σχέδιο προσιτό σε καλή τιμή. Στέλνουμε στην Ελλάδα με παράδοση σε 1–3 εργάσιμες ημέρες και προσφέρουμε πάντα 14 ημέρες για επιστροφή και 101 ημέρες για αλλαγή.

Ανανέωσε το στιλ σου με το Heavy Boxfit Tee σε λαδί

Ψάχνεις τον τέλειο συνδυασμό μοντέρνας σιλουέτας και εξαιρετικής άνεσης; Στην TEESHOPPEN φτιάξαμε ένα T-shirt που δεν ακολουθεί απλώς τις τάσεις, αλλά βάζει τον πήχη για τη σύγχρονη ανδρική μόδα. Το Heavy Boxfit Tee στο ευέλικτο λαδί είναι σχεδιασμένο για τον άνδρα που εκτιμά την ποιότητα και ένα καθαρό, δυναμικό look κάθε μέρα. Το χρώμα επιλέχθηκε επειδή ταιριάζει με πολλά άλλα χρώματα, οπότε γίνεται αναπόσπαστο κομμάτι της γκαρνταρόμπας σου.

Πώς να το συνδυάσεις

  • Για κάθε μέρα: με τζιν ή chino
  • Προπόνηση: με jogger ή σορτς τρεξίματος
  • Σε layering: κάτω από ανοιχτό πουκάμισο ή σακάκι

Εφαρμογή

Η μοντέρνα boxy εφαρμογή δίνει στιλ και ελευθερία κινήσεων, το κλασικό λαδί χρώμα ταιριάζει όμορφα με όσα έχεις ήδη και οι ενισχυμένες ραφές το κάνουν να αντέχει στην καθημερινή χρήση. Η χαρακτηριστική boxy γραμμή είναι βασικό στοιχείο κάθε σύγχρονης ανδρικής γκαρνταρόμπας. Σου προτείνουμε να πάρεις το κανονικό σου μέγεθος. Αν είσαι ανάμεσα σε δύο μεγέθη, δες τον οδηγό μεγεθών μας.

Φροντίδα

  • Πλύσιμο στο πλυντήριο στους 30 °C, από την ανάποδη
  • Πλύσιμο με παρόμοια χρώματα
  • Στεγνωτήριο σε χαμηλή θερμοκρασία
  • Σιδέρωμα σε μέτρια θερμοκρασία

Συχνές ερωτήσεις

Μαζεύει το T-shirt στο πλύσιμο;

Τα T-shirt μας είναι προπλυμένα για να μαζεύουν όσο λιγότερο γίνεται. Πλύνε στους 30 °C όπως λένε οι οδηγίες και απόφυγε την υψηλή θερμοκρασία στο στεγνωτήριο για να κρατήσεις την εφαρμογή.

Πώς βρίσκω το σωστό μέγεθος;

Η εφαρμογή είναι regular fit. Πάρε το κανονικό σου μέγεθος για το look που φοράει το μοντέλο ή ένα νούμερο μεγαλύτερο για oversized εφαρμογή. Δες τον οδηγό μεγεθών μας.

Αντέχει το T-shirt την καθημερινή χρήση;

Ναι. Το Heavy Boxfit Tee είναι σχεδιασμένο για συχνή χρήση και πλύσιμο. Κρατά το χρώμα και την εφαρμογή του αν ακολουθείς τις οδηγίες πλυσίματος.

Πόσο χρόνο παίρνει η παράδοση;

Η TEESHOPPEN στέλνει στην Ελλάδα με παράδοση σε 1–3 εργάσιμες ημέρες και αριθμό αποστολής για παρακολούθηση, και σου προσφέρει 14 ημέρες για επιστροφή και 101 ημέρες για αλλαγή.

Περισσότερα από την TEESHOPPEN

Δες όλη τη συλλογή μας με T-shirts και τοπ. Η TEESHOPPEN ιδρύθηκε το 2015 στο Aalborg και σήμερα είναι από τα μεγαλύτερα online καταστήματα μόδας στη Σκανδιναβία. Σχεδιάζουμε και πουλάμε διαχρονικά ρούχα σε καλές τιμές, με έμφαση στην εφαρμογή, την ποιότητα και τη βιωσιμότητα. Κάθε παραγγελία έχει 14 ημέρες για επιστροφή και 101 ημέρες για αλλαγή.

  • 100 procent bomuld
  • 240 g/m2
14 ημέρες για επιστροφή και 101 ημέρες για αλλαγή ή δωροκάρτα
+700.000 ευχαριστημένοι πελάτες
Γρήγορη παράδοση

Προτάσεις για σένα

Αυτές είναι οι προτάσεις μας για σένα

Heavy Boxfit Tee - Μαύρο
Heavy Boxfit Tee - Μαύρο

Μαύρο

40,00 €
Heavy Boxfit Tee - Σκούρο Γκρι
Heavy Boxfit Tee - Σκούρο Γκρι

Σκούρο Γκρι

40,00 €
Heavy Boxfit Tee - Λαδί
Heavy Boxfit Tee - Λαδί

Λαδί

40,00 €
Heavy Boxfit Tee - Μπλε σκούρο
Heavy Boxfit Tee - Μπλε σκούρο

Μπλε σκούρο

40,00 €
Μπλούζα Heavy Boxfit - (3 τεμ.)
Μπλούζα Heavy Boxfit - (3 τεμ.)
Πακέτο προσφοράς
3 τεμ.

(3 τεμ.)

64,00 €

21,33 € ανά τεμάχιο

Muscle Πόλο πουκάμισο - Μαύρο
Muscle Πόλο πουκάμισο - Μαύρο
Μπλούζα Heavy Boxfit - (6 τεμ.)
Μπλούζα Heavy Boxfit - (6 τεμ.)
Πακέτο προσφοράς
6 τεμ.

(6 τεμ.)

80,00 €

13,33 € ανά τεμάχιο

Ελαστική ζώνη - μαύρο
Ελαστική ζώνη - μαύρο

μαύρο

47,00 €
Μπλούζα Heavy Boxfit - (2 τεμ.)
Μπλούζα Heavy Boxfit - (2 τεμ.)
Πακέτο προσφοράς
2 τεμ.

(2 τεμ.)

53,00 €

26,50 € ανά τεμάχιο

Performance Pants - Μαύρος
Performance Pants - Μαύρος
ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ εξοικονόμησε 63%

Μαύρος

20,00 €54,00 €
Performance Pants - ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΟ
Performance Pants - ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΟ
ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ εξοικονόμησε 63%

ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΟ

20,00 €54,00 €
Basic T-shirt - Λευκό
Basic T-shirt - Λευκό

Λευκό

27,00 €

Άλλοι αγόρασαν επίσης

Heavy Boxfit Tee - Μαύρο
Heavy Boxfit Tee - Μαύρο

Μαύρο

40,00 €
Heavy Boxfit Tee - Σκούρο Γκρι
Heavy Boxfit Tee - Σκούρο Γκρι

Σκούρο Γκρι

40,00 €
Oversized μπλουζάκι - μαύρο
Oversized μπλουζάκι - μαύρο

μαύρο

27,00 €
Performance Shorts - Μαύρος
Performance Shorts - Μαύρος

Μαύρος

67,00 €
Φούτερ με λαιμόκοψη - Ash Grey
Φούτερ με λαιμόκοψη - Ash Grey
Basic Πόλο - Μπλε σκούρο
Basic Πόλο - Μπλε σκούρο
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ εξοικονόμησε 57%

Μπλε σκούρο

20,00 €47,00 €
Performance Blazer - μπλε
Performance Blazer - μπλε

μπλε

134,00 €
Chino Shorts - Μαύρος
Chino Shorts - Μαύρος
ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ εξοικονόμησε 78%

Μαύρος

15,00 €67,00 €
Performance Shirt - Μπλε σκούρο
Performance Shirt - Μπλε σκούρο

Μπλε σκούρο

67,00 €
Performance Shirt - Μαύρο
Performance Shirt - Μαύρο

Μαύρο

67,00 €
Oversized μπλουζάκι - λευκό
Oversized μπλουζάκι - λευκό

λευκό

27,00 €
Performance Oxford Shirt - Λευκό
Performance Oxford Shirt - Λευκό

Λευκό

67,00 €

Γεια σου, πώς μπορούμε να σε βοηθήσουμε;

Ψάχνεις για κάτι καινούργιο ή χρειάζεσαι βοήθεια με τον λογαριασμό σου;

Αναζήτηση ανά κατηγορία